WHATSAPP

CANON PIXMA E304 özellikleri

CANON PIXMA E304  özellikleri

CANON PIXMA E304

Akıllı cihazlar ve bulut hizmetleri üzerinden belge ve çerçevesiz 4x6 inç fotoğraf baskısı sağlayan uygun maliyetli ve kompakt Wi-Fi yazıcı.

Kompakt, akıllı ve uygun maliyetli Wi-Fi yazıcı

Uygun maliyetli ve kompakt yazıcı ile akıllı cihazlar ve bulut hizmetleri üzerinden yüksek kaliteli belgeler ve çerçevesiz canlı fotoğrafların kablosuz olarak baskısını alın. Canon PRINT uygulamasındaki Akıllı Telefon Üzerinden Yakalama ve Kopyalama işlevi sayesinde hareket halindeyken belgelerinizin kopyalarını oluşturun.

 

Akıllı bağlantı

Bluetooth®* bağlantısı, Canon PRINT uygulaması ve Apple AirPrint®/Mopria® desteği sayesinde akıllı cihazlar ve bulut hizmetleri üzerinden kolaylıkla kablosuz baskı alın.

Hızlı kopyalama işlevi

Akıllı telefonunuzun kamerasını, yazıcının yenilikçi üst ızgara tasarımını ve Canon PRINT uygulamasındaki Akıllı Telefon Üzerinden Yakalama ve Kopyalama işlevini kullanarak hızlı ve kolay biçimde kopyalar oluşturun.

Yüksek kaliteli baskılar

Canon'un FINE teknolojisi ve hibrit mürekkepleri sayesinde net belgelerin ve 4x6 inç çerçevesiz canlı fotoğrafların baskısını alın. Siyah beyazda 7,7 ipm, renklide 4,0 ipm olan A4 belge hızlarının keyfini çıkarın.

Kutunun içeriği

Kablosuz, kolay ve uygun fiyatlı baskı için ihtiyaç duyduğunuz her şey mevcuttur, kağıt ve fotoğraf kağıdı eklemeniz yeterlidir.

Bluetooth® düşük enerji teknolojisine sahiptir. (Bluetooth baskı, yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir). Bluetooth iletişiminde ve Canon PRINT Inkjet/SELPHY uygulamasında bulunan işlevler, tüm Android akıllı telefonlarda garanti edilmez. Bluetooth® marka ismi ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketinin sahip olduğu tescilli ticari markalarıdır ve bu markalar Canon tarafından lisans altında kullanılmıştır. Diğer ticari markalar ve marka adları kendi sahiplerine aittir.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ