Canon PIXMA G4410 Yeni ürün

Canon PIXMA G4410 Yeni ürün

Canon PIXMA G4410

Verimli, Wi-Fi özellikli, akıllı cihaz ve bulut bağlantı özelliğine sahip, 20 Yapraklık ADF ve yüksek sayfa verimliliğini düşük maliyetlere sunan 4'ü Bir Arada.

 

Düşük maliyetli baskı için akıllı, verimli ve Wi-Fi özellikli 4'ü bir arada

Bu güçlü, kompakt, Wi-Fi özellikli, yeniden doldurulabilen; yazdırma, fotokopi, tarama ve faks işlevlerine sahip; yüksek sayfa verimliliği, kolay akıllı cihaz ile bulut bağlantısı ve 20 yapraklık ADF sunan 4'ü Bir Arada ile evde yüksek hacimli, kaliteli ve uygun maliyetli baskılar alın.

 

 

Olağanüstü sayfa verimliliği

Siyah mürekkep şişesinde 6000 sayfaya, tek bir renkli şişe setinde ise 7000 sayfaya varan yüksek verimlilik* oranlarıyla çok uygun maliyetli ve verimli baskı deneyimini yaşayın.

 

Yüksek kaliteli baskılar

Canon'un FINE teknolojisini ve hibrit mürekkep sistemini kullanarak yüksek kaliteli baskılar alın. Siyah pigment mürekkeple net belgeler, boya bazlı renkli mürekkeplerle ise A4 boyutuna kadar canlı çerçevesiz fotoğraflar basın.

 

Zahmetsiz bağlantı

Canon PRINT uygulaması üzerinden akıllı cihazlarla kablosuz baskı ve tarama yapın veya Apple AirPrint® (iOS) ya da Mopria® (Android) desteği sayesinde herhangi bir uygulama kullanmadan baskı alın.

 

 

Teknik Özellikler

High Page Yield Yüksek sayfa verimliliği Integrated ink tanks Entegre mürekkep kartuşları Wi-Fi Wi-Fi Canon PRINT app Canon PRINT uygulaması PIXMA Cloud Link PIXMA Cloud Link Fax Faks ADF ADF 2 line LCD 2 satırlı LCD

 

Kutunun içeriği

Uygun fiyatlı, yüksek hacimli baskı için ihtiyaç duyduğunuz her şey mevcuttur, kağıt veya fotoğraf kağıdı eklemeniz yeterlidir.

Hepsi Bir Arada yazıcı – PIXMA G4410

Yüksek verimliliğe sahip 4 mürekkep şişesi

Güç kablosu

Kurulum CD-ROM'u

Kılavuzlar ve diğer belgeler

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ