Canon Pixma TS-5150 Yeni ürünü ön inceleme

Canon Pixma TS-5150 Yeni ürünü ön inceleme

CANON PIXMA TS5150 FOTOKOPİ, TARAYICI WİFİ YAZICI

 

Akıllı bağlantı

Akıllı cihazınız (iOS ve Android) ile kablosuz olarak kolay bir şekilde baskı ve tarama işlemleri için Canon PRINT uygulamasını indirin. Bluetooth® dahil olmak üzere çeşitli bağlantı seçeneklerinin keyfini çıkarın*.

''canon TR-5150''canon pixma ts5150''

Buluttan gelen özgürlük

Canon PRINT uygulaması üzerinden erişilebilen PIXMA Cloud Link ile sosyal medyadan baskı alma ve bulut depolama hizmetlerine tarama** özgürlüğünü tadın.

 

 

Çok yönlü ve uygun maliyetli

Uygun maliyetli opsiyonel XL mürekkeplerle daha az harcayarak daha fazla sayfa yazdırın ve otomatik 2 taraflı baskı ile kağıttan tasarruf edin. İkili kağıt besleme sayesinde hem kağıt hem de fotoğraf kağıdı kullanın.

 

 

Zahmetsiz kontrol

Kolay erişilebilen düğmeler, 6,2 cm renkli ekrana sahip manuel eğilebilen panel ve Canon PRINT uygulamasına benzeyen basitleştirilmiş arabirim ile kolayca kontrol edin, görüntüleyin ve bağlanın.

Uygun fiyatlı kalite

 

''Canon Ts-5150 yazici''canon yeni yazıcı''Küçük, şık ve uygun fiyatlı bu renkli Hepsi Bir Arada, uzun süreli kalite ve hızlı değişim sunmak için FINE kartuş sistemine sahiptir. Evde hızlı ve kolay kullanım için idealdir.

Konuşan servis abone ol http://bc.vc/PVyduWb

#konusanservis

YOUTUBE VİDEO ARŞİVİ http://bc.vc/PVyduWb

 

► instagram http://bc.vc/mgICv0J

► facebook GRUPhttp://bc.vc/c1hFgWz

► facebook SAYFA http://bc.vc/2aEQKkl

► twitterhttp://bc.vc/SOh3VRr

► İletişim konusanservishttp://bc.vc/CIKdxz3

► Satiş 1u1khttp://bc.vc/DJKcyC8

Teknoloji'ye ayak uydurmak her ne kadar zor olsada kullandığınız elektronik ürünlerin servis kismi ile ilğili videolar yayınlayacağız Amacımız kendi servisinizi kendiniz yapmanız enazından basit olanları ve kolay olanları yapmanız için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. varsa yaşadığınız sorunlarınız bize sorun size yardımcı olalım Adan z sora bilirsiniz, bizi sosyal ağlarda paylaşmanız ve önermenizi rica ederiz. bize www.konusanservis.com yada sosyal ağlardanulaşabilirsiniz. İzlediğiniz Videoları sosyal ağlarınızda Paylaşarak Bize Destek Verebilirsiniz. kanalımıza abone olmayı unutmayınız. Hoşçakalın. "Konuşan Servis"

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ